Adrian Bądkowski po meczu ze Spartą Kwietniewo i celu na najbliższe spotkanie z Juniorem Świątki

Po meczu ze Spartą Kwietniewo porozmawialiśmy ze strzelcem jednej bramki dla naszego zespołu Adrianem Bądkowskim.

Redakcja: Jak oceniasz ostatnie spotkanie ze Spartą?

Adrian Bądkowski: Mecz zaczął się ciężko dla nas nie mogliśmy wejść w mecz tak jak powinniśmy, pierwsza połowa nie szła po naszej myśli. Druga połowa była o wiele lepsza, obudziliśmy się i graliśmy tak jak powinniśmy, graliśmy lepiej niż nasi przeciwnicy lecz nie umieliśmy wykorzystać stwarzanych przez nas sytuacji, po ciężkiej walce udało się zremisować, choć była szansa wygrać ten mecz.

Redakcja: W pewnym momencie była szansa na walkę o druga lokatę, mówiliście o tym w szatni?

Adrian Bądkowski: Oczywiście, była o tym rozmowa, każdy zawodnik chciałby awansować więc daje z siebie 100% w każdym meczu żeby było to w naszym zasięgu

Redakcja: Rywalizacja w zespole o miejsce w podstawowym składzie jest duża. Mimo wszystko czegoś brakuje do osiągania satysfakcjonujących wyników.

Adrian Bądkowski: Jeżeli chodzi o osiąganie dobrych wyników to wydaje mi się ze z meczu na mecz gramy coraz lepiej i niedługo będziemy w stanie przełożyć nasza formę na wyniki które będą podobały się nam jak i trenerowi.

Redakcja: Jakie cele stawiacie przed sobą na najbliższe mecze ?

Adrian Bądkowski: Naszym celem jest z każdego meczu wynosić 3 punkty. Będziemy dawali z siebie wszystko by to osiągnąć.

Redakcja: Wróćmy do spotkania z Dębem Kadyny (0:4). Jak oceniasz tamto spotkanie? Pomimo wysokiej porażki była szansa na urwanie punktów rywalowi?

Adrian Bądkowski: Mimo złego wyniku to moim zdaniem zaprezentowaliśmy się całkiem dobrze. Wszyscy walczyli od pierwszej minuty aż do końca meczu. Było bardzo ciężko bo jednak graliśmy z liderem który nie przegrał żadnego meczu, a mimo to pokazaliśmy się naprawdę z bardzo dobrej strony.