Cztery bramki od lidera, porażka w Kadynach

Nie udał się wyjazd naszego zespołu do Kadyn gdzie przegraliśmy z miejscowym Dębem 0:4.

Po niespodziewanej porażce z Żabianką Żabi Róg nasz zespół udał się do „Jaskini lwa” by zmierzyć się z liderem Dębem Kadyny, który na własnym boisku odniósł komplet sześciu zwycięstw zdobywając w nich 52 bramki, a tracąc zaledwie jedną.

Bezbramkowy remis utrzymywał się do 32.minuty gdy na listę strzelców wpisał się Daniel Baran, Ten sam zawodnik w ostatnich sekundach pierwszej połowy podwyższył prowadzenie swojego zespołu. W drugiej połowie Granica próbowała odrobić straty jednak do gospodarze strzelali bramki, a dokładnie Daniel Baran, który w drugiej części spotkania dołożył dwa trafienia i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo.

Dąb Kadyny – Granica Zagaje 4:0 (2:0)
Baran 32′, 44′, 65′, 70′

Granica: Sadowski – Wójcicki, Prymon (Żuk 60′), Kajtaniak, Latos, Bułat, Kołakowski, Piskorz (Kubaj 55′), Bądkowski (Milewski 85′), Ostrowski, Gil.