Dwie czerwone kartki i remis z Polonią Markusy

Granica Zagaje po dwóch zwycięstwach z rzędu podzieliła się punktami z Polonią Markusy kończąc mecz w 9! Pomimo straty punktów w ostatnich sekundach spotkania należy pogratulować postawy naszym zawodnikom.  Niestety Pan sędzia tego dnia nie miał najlepszego dnia.

Nasz zespół na prowadzenie wyszedł w 11.minucie spotkania, a bramkę zdobył Robert Ostrowski. Po bramce Granica próbowała podwyższyć wynik z kontrataku. Przed zakończeniem pierwszej części spotkania czerwoną kartka ukarany został Konrad Trojanowski. Nasz zespół pomimo gry w osłabieniu nie pozwalał przeciwnikowi na zbyt wiele jednak w 70.minucie czerwoną kartkę otrzymał Maciej Gil. Od tego momentu goście zaatakowali i osiągnęli swój cel w 93. minucie doprowadzając do wyrównania.

Zespół zagrał super zawody nieodpowiedzialne zachowanie a w szczególności na chamskie zaczepki przeciwnika reakcja była naganna postawa zawodnik pozastawowych po drugiej czerwonej kartce budzi mój podziw i szacunek realizacja zadań taktycznych było wzorowe cały zespól mimo chorób obowiązków służbowych krótkiej ławki grał idealnie gdyby nie rykoszet przeciwnik nie doprowadził by do wyrównania. W tym meczu pokazaliśmy charakter ze jesteśmy zespolę wynik trochę boli bo rykoszet i w doliczonym czasie i po stracie kontuzjowanego Gajewskiego jednego z liderów drużyny w takim meczu trudno wyróżnić jednego czy dwóch zawodników ale zacznę od bramkarza 17 latek Artur z gorączka gra z meczu na mecz gra lepiej, a dzisiaj wyjątkowo bronił jak natchniony dwaj stoperzy Maciej i Radzio grali bezbłędnie boczni obrońcy wypluli płuca Marek i Dawid po wejściu Paweł za marka był nie do przejścia liderzy zespołu Mateusz i Damian szacun za tytaniczną pracę do nich poziomem dołączył Robert który zabiegał przeciwnika i zdobył bramkę z drugie strony walczył Adi szacunek jeszcze raz dziękuję Panowie!!! – powiedział po meczu Jerzy Bukacki.

B-klasa – 5.kolejka
Granica Zagaje – Polonia Markusy 1:1 (1:0)
Ostrowski 11′ – Pluta 93′

Milewski – Bądkowski, Bułat Mateusz, Ciemerych Bułat Paweł 55′), Gajewski (Nakielski 88′), Gil, Gorzkowski, Kołakowski, Ostrowski, Roman, Trojanowski.

Zostaw odpowiedź