Czarni Małdyty – Granica Zagaje

Czarni Małdyty - Granica Zagaje
01 maj 2022 - 14:00ul. Zamkowa 1, 14-330 Małdyty

Granica Zagaje pokonała w meczu wyjazdowym Czarnych Małdyty 2:1, a dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Damian Gajewski.

Podopieczni Jerzego Bukackiego do spotkania w Małdytach podchodzili po zwycięstwie nad Pogromem Aniołowo (4:1). W pierwszej części spotkania nie padły bramki, a wynik w 52.minucie otworzył Paweł Łucewicz. Po stracie bramki nasz zespół zaatakował czego efektem była bramka wyrównująca Damiana Gajewskiego. Wychowanek Wałszy Pieniężno osiem minut przed zakończeniem spotkania wyprowadził zespół na prowadzenie. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i podopieczni Jerzego Bukackiego mogli świętować piąte ligowe zwycięstwo z rzędu.

Kolejne spotkanie Granica rozegra na własnym boisku z Żabianką Nowy Róg (8 maja, godzina 14:00)