Granica Zagaje – Żabianka Żabi Róg

Granica Zagaje 1 - Żabianka Żabi Róg
21 sie 2022 - 13:00Zagaje

Po zwycięstwie w rundzie wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski nad spadkowiczem z forBET IV ligi Błękitnymi Orneta podopieczni trenera Jerzego Bukackiego w pierwszej kolejce B-Klasy musieli uznać wyższość Żabianki Żabi Róg.

Spotkanie rozpoczęło się katastrofalnie dla naszych zawodników, którzy już po niespełna dwudziestu minutach przegrywali 0:3. Po trzech mocnych uderzeniach, które przyjął zespół z Zagaje gra wyrównała się i obie ekipy mogło zdobyć bramki jednak brakowało dobrego wykończenia.

Na drugą część spotkania gospodarze wyszli zmotywowani i od pierwszych minut ruszyli na rywali,a efektem tego była bramka kontaktowa, która padła w dość kuriozalnych okolicznościach, a piłkę we własnej bramce umieścił bramkarz rywali. W kolejnych minutach zespół z Zagaj próbował zdobyć drugą bramkę jednak dobre ustawiona defensywa przyjezdnych nie dała się pokonać i to zespół Żabianki mógł cieszyć się z kompletu punktów zdobytych na otwarcie sezonu.