Granica Kętrzyn zagra na wyjeździe z Czaryni Małdyty

Majówka w Małdytach

W niedzielę (1 maja) B-klasowa Granica Zagaje zagra pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym roku. Podopieczni Jerzego Bukackiego zmierzą się z Czarnymi Małdyty. Początek meczu o godzinie 14:00.

Granica bardzo dobrze rozpoczęła rundę wiosenną. Na własnym boisku drużyna z Zagaj pokonała 4:1 Pogrom Aniołowo. – Bramkę straciliśmy przez własne gapiostwo – mówi trener zespołu. – Tak to chłopcy zasłużyli na wygraną. Cieszy nas, że dobrze rozpoczęliśmy piłkarską wiosnę i kontynuujemy zwycięską serię.

Dla Granicy było to czwarte zwycięstwo z rzędu i obecnie lepszą serię spotkań ma jedynie lider Dąb Kadyny. Co ciekawe, nasz zespół 3 z ostatnich 4 spotkań wygrywał po 4:1.

Teraz przyjdzie się nam zmierzyć na wyjeździe z Czarnymi Małdyty, z którymi na jesieni przegraliśmy 1:3, więc będzie doskonała okazja do rewanżu. Trener Bukacki nie będzie mógł niestety skorzystać ze wszystkich swoich piłkarzy. Niektórzy nie będą mogli pojechać z powodów służbowych, a jedni z przyczyn osobistych.

Czarni Małdyty w swojej historii mają nawet występy w IV lidze. W ostatnich latach balansują między A i B-klasą. Obecnie zajmują 6 miejsce w tabeli i mają punkt straty do Granicy. W pierwszym spotkaniu na wiosnę przegrali na wyjeździe 0:2 ze Spartą Kwietniewo.

Początek meczu o godzinie 14:00. Czarni swoje spotkania rozgrywają na obiekcie zlokalizowanym przy ulicy Zamkowej. Spotkanie poprowadzi Paweł Wiczyński.

Pozostałe spotkania 11. kolejki:

  • Dąb Kadyny – Junior Świątki sobota, godz. 16:00
  • Żabianka Żabi Róg – Sparta Kwietniewo sobota, godz. 16:00
  • Pogrom Aniołowo – Grom Zwierzno niedziela, godz. 16:00
  • Warmia Elbląg – Zalew Frombork niedziela, godz. 16:00

Granica Zagaje uczestniczy w rozgrywkach B-klasy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Lelkowo oraz firmy MBDR należącej do Damiana Rykaczewskiego. DZIĘKUJEMY!

Zostaw odpowiedź