Pierwsza wygrana stała się faktem, znakomity mecz Trojanowskiego!

Do trzeciej kolejki zawodnicy i kibice naszego zespołu musieli czekać na pierwsze ligowe punkty. We wczorajszym spotkaniu pokonaliśmy Grom Zwierzno 6:3.

Po dwóch ligowych porażkach i wysokiej przegranej w Pucharze Polski do Zagaj przyjechał zespół z Zwierzna, który również w obecnym sezonie nie zasmakował smaku zwycięstwa.

W pierwszej części spotkania dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Konrad Trojanowski, a goście odpowiedzieli trafieniem Łukasza Kuźnickiego. W drugiej części spotkania wynik podwyższył Mateusz Bułat, a hattricka skompletował Trojanowski. W 70 i 80.minucie pierwsze bramki w Granicy zdobył Hubert Wwr, który na placu gry pojawił się w 65.minucie i pokazał, że będzie sporym wzmocnieniem zespołu. Goście w ostatnich minutach wykorzystali brak koncentracji w naszym zespole i zdobyli dwie bramki.

Granica Zagaje – Grom Zwierzno 6:3 (2:1)
Trojanowski 17′, 29′, 69′, Bułat Mateusz 66′, Wawer 70′, 80′ – Kuźnicki 21′, Koziełowicz 86′, Olszewski 88′

Granica: Milewski – Bejda, Bułat Mateusz, Bułat Paweł (Gorzkowski 50′), Bułat Piotr (Brzostko 70′), Gajewski, Gil, Kołakowski, Kubaj (Nakielski 80′), Roman (Wawer 65′), Trojanowski (Bądkowski 70′)