Granica Kętrzyn zagra na wyjeździe z Czaryni Małdyty

Podział punktów w spotkaniu sąsiadów z tabeli

W kolejnej serii spotkań Granica zremisowała na własnym boisku 1:1 ze Spartą Kwietniewo. Bramkę dla naszego zespołu z rzutu karnego zdobył Adrian Bądkowski.

W spotkaniu sąsiadów z tabeli doszło do podziału punktów. Pierwsza połowa to przewaga przyjezdnych i słaba gra naszego zespołu czego efektem była strata bramki i po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:1. W drugiej części spotkania gra poprawiła się, atakowaliśmy, stwarzaliśmy sobie sytuację i w 78.minucie Bądkowski wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką jednego z zawodników rywali. Do końca wynik nie uległ zmianie i do ligowej tabeli mogliśmy dopisać sobie punkt.

Pierwsza połowa do zapomnienia utrata bramki po duch naszych błędach i gra zespołu zupełnie nie do poznania. Druga po męskiej rozmowie w szatni drużyna zaczęła z duży animuszem przeciwnik dwoił się i troił by ustrzec się od utraty bramki wreszcie jest błąd przeciwnika zagranie ręką w polu karnym rzut karny pewnie wykonany przez Adriana Bądkowskiego w samej końcówce jeszcze doskonałą sytuację na zwycięska bramkę miał Damian Gajewski ale bramkarz Sparty stanął na wysokości zadania Chcemy oglądać taki zespół jak w drugiej połowie zaangażowaną waleczną z serce dla klubu za to chylę czoło dla zawodników i dziękuję za grę do końca – powiedział po meczu trener Granicy, Jerzy Bukacki.

Granica Zagaje – Sparta Kwietniewo 1:1 (0:1)
Bądkowski 78′(k) – Jakimowicz 25′

Granica: Sadowski – Kołakowski, Bejda, Kajtaniak, Gil, Tusiński, (Kowitz 55′), Badowski Ostrowski (Karpiński 65′), Wójcicki (Milewski 85′), Gajewski