Statystyczne podsumowanie sezonu w wykonaniu Granicy

W rundzie rewanżowej Granica rozegrała dziewięć spotkań z których pięć wygrała, dwa zremisowała i tyle samo przegrała. Przełożyło się to na piąte miejsce w tabeli w rundzie jesiennej, a w końcowej tabeli podopieczni Jerzego Bukackiego uplasowali się na…piątym miejscu.

Granica najwyższe ligowe zwycięstwo odniosła z Gromem Zwierzno, Warmią Elbląg i Pogromem Aniołowo (4:1) , a najwyższą porażką była przegrana na własnym boisku z Dębem Kadyny (2:9).

W sezonie Granica zdobyła 38 bramek co dało średnią na mecz 2,11 niestety w 188 spotkaniach straciliśmy 41 bramek co daje średnio 2,27 bramki na mecz.

Najwięcej bramek w meczu padło w spotkaniu Granica Zagaje – Dąb Kadyny 11 (2:9), a najmniej (1) w wygranym spotkaniu z Zalewem Frombork. Na listę strzelców wpisało się 14 zawodników, a najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobył Piotr Wójcicki z którym kilka dni temu rozmawialiśmy (wywiad możesz zobaczyć TUTAJ).

Strzelcy:

Wójcicki 5, Bejda 4, Bądkowski 4, Trojanowski 3, Mateusz Bułat 3, Gajewski 3, Ostrowski 2, Julian Prymon 2, Piskorz 1, Karpiński 1, Nakielski 1, Kubaj 1, Kułdosz, 1, Latos 1

Zostaw odpowiedź