Granica Zagaje wygrała ostatnio w Małdytach

Żabianka przyjeżdża do Zagaj

W niedzielę (8 maja 2022 roku) na boisku w Zagajach zagramy ligowe spotkanie z Żabianką Żabi Róg. Początek spotkania o godzinie 14:00. Zapraszamy gorąco na to spotkanie!

Granica Zagaje prowadzona przez Jerzego Bukackiego znakomicie rozpoczęła rundę wiosenną. Nasz zespół wygrał dwa spotkania, dwa tygodnie temu 4:1 u siebie z Pogromem Aniołowo, a tydzień temu 2:1 w Małdytach z Czarnymi.

Co ciekawe ostatnia wygrana była piątym zwycięstwem z rzędu drużyny Granicy Zagaje. Wspaniała seria zaczęła się jeszcze jesienią 2021 roku. Po cichu zaczęliśmy myśleć o tym, czy zespół nie jest w stanie powalczyć o drugie miejsce w ligowej tabeli. Wspominał o tym w rozmowie na naszej stronie Damian Gajewski.

Żabianka Żabi Róg zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli z 10 punktami. W ostatnim meczu wygrali u siebie 4:2 ze Spartą Kwietniewo, więc do Zagaj przyjadą podbudowani i zmotywowani do wygrania kolejnego spotkania.

W rundzie jesiennej Granica Zagaje wygrała 3:2 z Żabianką. Oby teraz było podobnie! Zapraszamy na nasz obiekt na godzinę 14:00. Zależy nam na waszym wsparciu!

Pozostałe spotkania 12. kolejki:

  • Junior Świątki – Warmia Elbląg sobota, godz. 16:00
  • Grom Zwierzno – Czarni Małdyty sobota, godz. 16:00
  • Sparta Kwietniewo – Dąb Kadyny sobota, godz. 16:00
  • Zalew Frombork – Pogrom Aniołowo sobota, godz. 17:00

Granica Zagaje uczestniczy w rozgrywkach B-klasy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Lelkowo oraz firmy MBDR należącej do Damiana Rykaczewskiego. DZIĘKUJEMY!

Zostaw odpowiedź